Tribu_logo_transparnt.png

מה עוד צריך לדעת?

שאלות נפוצות

שימוש בטריביו

איך מבטחים מתנדבים?


על מנת לבטח מתנדב יש למלא "טופס הפנייה למתנדב" לפני תחילת פעילותו של המתנדב. במידה שמדובר בפעילות חד פעמית ניתן למלא את פרטי המתנדבים בטבלה. יש לתת עותק של הטופס למתנדב ולשמור את המקור אצלכם. במידה שאינכם מוכרים על ידי ביטוח לאומי כ"גוף מפנה" לצורך ביטוח מתנדבים, יש לעבוד מול יחידת ההתנדבות ברשות המקומית, שתהיה עבורכם גוף מפנה, ולהעביר אליה רשימה מסודרת עם כלל הפרטים של המתנדבים שלכם. טופס ההפניה תקף לשנה ולכן יש לזכור לחדשו עם תחילת השנה החדשה ניתן לייצא דוחות מתוך המערכת עם המידע על המתנדבים לצורך העברה לגוף המבטח.
מה הפתרון המוצע לארגונים ארציים אשר מנהלים ארגונים/סניפים נוספים?


ניתן להקים במערכת מבנה של ארגון על שמנהלים תחתיו ארגונים שונים, כך שהארגון הארצי יוכל לנהל תחתיו ארגון נפרד עבור כל סניף. ניתן להגדיר לכל ארגון את המנהלים שלו ורשימת המתנדבים של כל ארגון תהיה נפרדת. מנהלי ארגון העל יוכלו לקבל מבט על על כל מה שקורה בארגונים שתחתיהם ואף להיכנס לארגונים הללו ולבצע פעולות. מעניין? פנו אלינו ונשמח לסייע.
האם אפשר לנהל מתנדבים גם מהטלפון הנייד


בינתיים לא, אבל אנחנו עובדים על זה. מערכת הניהול של טריביו היא מערכת אינטרנטית מאובטחת מבוססת ענן. ניתן להתחבר אליה מכל מחשב, עם שם משתמש וססמה, ללא צורך בהתקנה. האפליקציה למתנדבים היא אפליקציה לטלפון החכם בלבד.
האם ארגונים אחרים יכולים לראות את המתנדבים שלי?


לא. כל ארגון מקבל במערכת סביבה נפרדת משלו, שלא מושפעת מארגונים אחרים.
איך אני מכניס את המתנדבים שלי למערכת?


יש שלוש דרכים לעשות את זה: 1. ניתן לטעון מתנדבים לתוך המערכת מתוך קובץ אקסל. הסבר כיצד לעשות זאת ניתן לראות כאן 2. תחת ניהול מתנדבים במערכת, ברשימת המתנדבים, לוחצים על כפתור "מתנדב חדש" וממלאים את הפרטים של כל מתנדב בנפרד. 3. ניתן ליצור מתוך המערכת לינק ייחודי לשליחה למתנדבים. לחיצה על לינק זה באמצועת הטלפון החכם תקשר לחנות האפליקציות הרלוונטית ולאחר הורדת אפליקציית טריביו, יחבר את המתנדב לארגון ששלח אותו. הסבר מלא כיצד לעשות את זה ניתן לראות כאן
באילו שפות המערכת תומכת?


המערכת תומכת כרגע בשפות: עברית, אנגלית, רוסית, ערבית ויוונית. במערכת הניהול בשורה התחתונה נראה את השפה שבה אנחנו משתמשים כרגע. לחיצה עליה תפתח תפריט של כל השפות הזמינות במערכת וניתן יהיה לבחור אחת מהן.
האם ניתן לחלק את הארגון שלי לסקטורים שונים?


כן, באמצעות שימוש ב"ניהול קבוצות" בהגדרות הארגון.
חלוקה לקבוצות תחלק את המתנדבים לפי סוגי המתנדב. יש לשים לב כי מתנדב לא יכול להיות משויך ליותר מקבוצה אחת.
קבוצה היא לא התנדבות. לצורך שיוך המתנדבים ליותר מהתנדבות אחת, ניתן ליצור התנדבויות במערכת.
מה אם אני רוצה לגייס מתנדבים חדשים?


יש במערכת שני סוגי התנדבויות - התנדבות פנימית, אשר פתוחה אך ורק למתנדבים שכבר משוייכים לארגון שלך והתנדבות פומבית, שנועדה בדיוק לצורך הזה. היא בעצם פתוחה עבור כל משתמשי האפליקציה, ניתן לשתף אותה גם מחוץ לאפליקציה, עבור מי שטרם הוריד אותה, ומתנדבים שלא שייכים לארגון שלך עדיין יכולים לראות אותה ולהצטרף אליה. ניתן להגדיר שהצטרפות להתנדבות מותנית באישור מנהל, כך שלא כל מי שירצה יוכל להיכנס אלא הבקשות יגיעו אל מנהלי הארגון שיוכלו לדבר עם המתנדבים, לאשר או לדחות בהתאם לצורך, או לבקש מהם להצטרף לארגון.
מה סוגי ההרשאות במערכת?


קיימות במערכת שלוש הרשאות ניהול שונות: 1. מנהל ארגון - יכול לבצע פעולות בכלל הארגון על כל המתנדבים, להקים התנדבויות ולהגדיר מנהל נוספים. 2. מנהל קבוצה - אם בחרת לעשות במערכת חלוקה לקבוצות, ניתן להגדיר לכל אחת מהקבוצות הללו מנהל, שיהיה חשוף רק למתנדבים השייכים לקבוצה שלו ולא לשאר מתנדבי הארגון. 3 מנהל התנדבות - מנהל של פרויקט התנדבות מסוים - חשוף רק למתנדבים של התנדבות אותה הוא מנהל, יכול לערוך את ההתנדבות שלו, אך לא לפתוח התנדבויות חדשות. לא חשוף לשאר המידע בארגון. בארגון המנהל תתי ארגונים קיימת הרשאה נוספת של "מנהל ארגונים" אשר מקבל תמונת על ומתוקף הרשאתו מנהל ארגון בכל ארגון המנוהל תחתיו. אין כל מגבלה על הרשאות ניהול - ניתן להכניס כמה מנהלים שרוצים לכל ארגון, קבוצה או התנדבות וכן לתת כמה הרשאות שרוצים לכל מנהל. ניתן לערוך את הרשאות הניהול בארגון דרך לחיצה על ניהול-> מנהלים.
מה קורה אם אני צריך עזרה במערכת?


במערכת הניהול תחת כפתור עזרה נמצא שלושה כפתורים נוספים: 1. סרטוני הדרכה - לחיצה על כפתור זה תיקח אתכם לעמוד יוטיוב עם סרטוני הדרכה קצרים על פעולות בסיסיות במערכת. 2. שאלות נפוצות - עמוד זה נותן מענה על שאלות נפוצות במערכת. 3. הדרכה מקוונת - בלחיצה על כפתור זה ניתן להירשם להדרכה מקוונת לארגונים שכבר פעילים על המערכת שמתקיימת בימי רביעי בשעה 13:00 בזום. בהדרכה זו נדבר על פיצ'רים חדשים במערכת ונענה על השאלות שלכם - מוזמנים להצטרף! אם אתם עדיין צריכים עזרה, אנא לחצו על כפתור התמיכה (הכפתור הכתום במערכת) ושלחו פנייה לתמיכה שלנו. התמיכה פעילה בימי העבודה ועונה בתוך כשעתיים במייל.
מה המשמעות של התנדבויות במערכת?


ההתנדבויות הן כל פרויקט התנדבות שהמתנדבים שלכם לוקחים בו חלק בארגון שלכם - ניתן לפתוח התנדבויות חד פעמיות או ארוכות טווח. עבור כל התנדבות שתפתחו אוטומטית תיפתח קבוצת צ'אט במערכת אשר כוללת את כל המתנדבים והמנהלים המצורפים להתנדבות זאת. מתנדבים יכולים להיות משויכים לכמה התנדבויות שונות.
יש צורך בחיבור לאינטרנט על מנת לעבוד על מערכת טריביו?


מערכת טריביו היא מערכת אינטרנטית מבוססת ענן, אשר מתעדכנת על הנעשה בשטחח בזמן אמת וכן משתמשת להעברת מסרים מיידיים למתנדבים. על כן, יש צורך בחיבור לאינטרנט על מנת לעשות בה שימוש.
האם המתנדבים שלי מקבלים התראות כשאני פותח התנדבויות חדשות?


לא. אנחנו לא רוצים להעמיס עליהם עם יותר מדי התראות. הם כן מקבלים התראות בטלפון הנייד על הודעות חדשות שנשלחות אליהם (בתנאי שלא כיבו את ההתראות של האפליקציה, כמובן), כך שאפשר לעדכן אותם בהודעה על דברים חשובים. בנוסף, אחת לתקופה הם יקבלו התראה אוטומטית המציינת כי הארגון שלהם פתח התנדבויות חדשות.
כמה זמן לוקח לקבל גישה למערכת?


מערכת טריביו היא מערכת אינטרנטית מבוססת ענן וניתן להתחבר אליה מכל מחשב באמצעות שם משתמש וססמה. אין צורך בהתקנה של המערכת או של כל דבר אחר על המחשב שלך על מנת לעשות בה שימוש. כל שצריך לעשות הוא לקבל מאיתנו שם משתמש וססמה ראשוניים ולהתחיל לעבוד.
האם טריביו עושה אינגטגרציה עם מערכות CRM אחרות?


כן. זה תלוי באיזו מערכת ומה בדיוק הצורך, ועשוי להיות כרוך בעלות נוספת. כדי שנוכל לבדוק לפי הצרכים הסצפציפיים שלכם, צרו איתנו קשר במייל office@we-tribu.com.
איך מתחילים שיחה עם מתנדב או קבוצת מתנדבים?


קודם כל, לוחצים על כפתור ה"צ'אט" בתפריט בצד המסך. בפעם הראשונה שתכתבו למתנדב או קבוצה מסוימים תצטרכו להקליד את שמם בשורת החיפוש. אחרי שתכתבו להם פעם אחת הם כבר יופיעו ברשימה, אבל תמיד תוכלו להיעזר בשורת החיפוש, אם יש לכם הרבה צ'אטים ואתם צריכים לאתר אחד ספציפי. מצאתם את מי שרציתם לכתוב לו? לחצו על השם, עמוד הצ'אט הרלוונטי ייפתח, הקלידו את מה שתרצו וליחצו על לוגו השליחה.

פרטיות ואבטחה

האם טריביו בטוחה לשימוש?


חברת טריביו עומדת בתקנים המחמירים ביותר בנושא אבטחת מידע. טריביו היינה בעלת מאגר מידע מאושר במשרד המשפטים ועוברת בדיקת חדירות אחת לשנה על ידי חברת אבטחת המידע Experis. להורדת מסמך אבטחת מידע לחצו כאן
מה מדיניות הפרטיות של טריביו?


ניתן לראות את מדיניות הפרטיות שלנו בתחתית האתר, וכן כאן

כמה זה עולה לי?

אז כמה זה עולה לי?


ניתן לראות את החבילות השונות שלנו לרכישה כאן
אפשר להתחיל עם חבילה אחת ולהחליף לאחרת?


בוודאי. תמיד ניתן להחליף חבילה. פשוט כתבו לנו ב-office@we-tribu.com ונשמח לסייע.
באילו שיטות תשלום ניתן לשלם לטריביו?


אנו מקבלים כרגע העברות בנקאיות בלבד.